PrimeXBT sikayet: yatırımcılar için temel avantajlar ve kripto para ticareti için yenilikçi araçlar


Çeşitli kripto para birimleri ile çalışma imkanı sağlayan forex brokerleri arasında PrimeXBT ekşi vurgulanmaya değer. Müşterinin dünyanın neresinde olduğuna bakılmaksızın, Primexbt kullanımı farklı kaldıraç seçenekleriyle çalışmanıza olanak tanır. 2018 yılında, Prime XBT ekşi Seyşeller bölgesinde organize edildi. Günümüzde, bu markanın müşterileri dünya çapında 150’den fazla ülkede yer almaktadır. Petersburg topraklarında, PrimeXBT ekşi 2019 yılında aktif olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketin merkezi İsviçre’de bulunuyor, ancak birçok ofisi dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda. Prime XBT ekşi’deki yıllık finansal işlemler yaklaşık 540 milyon dolara ulaşıyor ve 40’tan fazla çalışan işe dahil oluyor.

PrimeXBT ekşi

Kullanıcılar genellikle şu soruyla ilgilenir: primexbt güvenilir mi. Burada, sunulan platformun çalışmak için sıradan bir tarayıcı kullandığını söyleyebiliriz. Kurulum ve indirmeye gerek yoktur. Grafikler oluşturmak ve analitik analizler yapmak için platform 50’den fazla farklı gösterge ve araç sunar.

Oluşturulan grafikler, her müşteri için işlem sürecini ve sipariş yönetimi PrimeXBT ekşi’yi doğrudan onlardan gerçekleştirme fırsatı sağlar. Çalışma alanı her birey için özelleştirilebilir. Burada görselleştirme ve ticaret için birçok yöntem sağlanmıştır. Yatırımcılar uygulamada belirli türde zararı durdur ve kar al emirlerini kullanabilirler.

Yatırım Ürünleri

Belirli yatırım ürünlerinin kullanımı PrimeXBT incelemesi’nde gösterilmektedir. Bunlar aşağıdakileri içerebilir:

 • çeşitli ticaret yarışmalarına katılma fırsatı;
 • marj ticareti yapmak;
 • kopya ticareti.

Sunulan yatırım ürünleri kategorisi, genellikle primexbt şikayet bula bilmenize rağmen talep görmektedir. Copy Trading özellikle popülerdir. Bunu kullanırken, her müşteri en etkili tüccarları izleme sürecini gerçekleştirme fırsatına sahiptir. Daha sonra ticaret faaliyetleri basitçe kopyalanır. İşlemleri izleme süreci olması nedeniyle, ek bir ikinci gelir elde etme olasılığı açılır.

Kopya Ticareti

PrimeXBT kopya ticaretinin avantajlarının sayısı oldukça fazladır. Bu avantajlar nedeniyle bu platformda kopya ticareti yapılması önerilir:

 • kolay başvuru süreci – tüccarların önerilerini kullanmak veya kendi stratejinizi düşünmek birkaç dakikanızı alacaktır;
 • güç yüksek göstergelere sahiptir – ticaret için araç sayısı 50’yi aşar, burada sıradan ve kripto para birimlerini, mücevherleri ve diğer ürünleri ayırt edebilirsiniz;
 • iyi güvenilirlik – güvenlik göstergelerinden korkmadan kendi sermayenizi artırabilirsiniz.

Bu nedenle PrimeXBT kopya ticareti tüccarlar arasında talep görmektedir.

Özellikler covesting.io ticaret modülü

Yüksek kaliteli kopyalama ticareti gerçekleştirmek için, Prime XBT ekşi’de özel bir hizmet olan Covesting.io ortaya çıktı. Covesting’in faaliyetleri göz önüne alındığında, şirketin borsalar tarafından kullanılan yenilikçi araçlar geliştirdiğine, çeşitli platformlar ve kripto para cüzdanları sunduğuna dikkat etmek gerekir. Gelişmiş çözümlerin kullanılması, konumlarından bağımsız olarak tüm şirketlerle faaliyet yürütmeyi mümkün kılar.

Şirket, güvenli olan şirketlerle işbirliği yaptığından, PrimeXBT ile bağlantının her müşterinin kendi fonlarını dolandırıcılardan ve davetsiz misafirlerden maksimum düzeyde koruduğundan emin olmasını sağladığı söylenebilir. Burada ticaret için, gerektiğinde herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına uygulanabilecek birçok araç sunulmaktadır. Covesting sisteminde aşağıdaki bileşenler ayırt edilebilir:

 • gelir hesapları;
 • hizmet belirteçleri;
 • bir kopya ticaret modülü;
 • farklı kripto para türlerini takas etme işlemi için kullanılan altyapı.

Prime XBT ekşi uygulaması, sunulan amiral gemisi ürünün uygulanmasını gerçekleştirmiştir.

Özellikleri primexbt uygulaması

primexbt güvenilir mi sorununun ortaya çıkması primexbt kullanımında ortaya çıkar. PrimeXBT uygulaması yardımıyla, primexbt şikayet var olmasına rağmen, geniş bir sorun listesini çözmek mümkündür.

PrimeXBT, okunaklı ve aynı zamanda operasyon açısından oldukça anlaşılır olan kendi platformunu geliştirmiştir. Hem kopya ticareti hem de swing ticareti için kullanılır. Uzun ve kısa pozisyon açmak küçük bir zaman aralığında yapılır. Kısa zaman aralığı, potansiyel olarak olası kâr göstergelerini sınırlama işlemini gerçekleştirir. Gerçek kayıp riski azalır.

Primexbt kullanımı, sosyal ticaret için ayrı bir bölüme sahiptir. Bu, ticaret hikayeleri ve diğer tüccarlar ile ticaret faaliyetlerini gerçekleştirmesi mümkün kılar. En sık kullanılan araçların kategorisi, primexbt’de ticaret modülünü kopyala ile ilgili yardım sağlayan 6’yı içerir.

PrimeXBT uygulamasını yüklemeniz gerekiyorsa, bunu IOS veya Android sisteminde çalışan herhangi bir cihazda yapabilirsiniz. Ticaret süreci, bitcoin, Ethereum ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli altcoin varyantlarının kullanılmasıyla gerçekleşir.

PrimeXBT güvenliği

Tüm müşteri varlıkları, primexbt kullanımı sunulan kaliteli yenilikçi korumaya sahiptir. Bu, primexbt şikayetinin neredeyse imkansız hale gelmesine neden olur. PrimeXBT koruma için aşağıdaki araçları ve güvenlik önlemlerini kullanır:

 • sadece doğrulanmış adreslerin uygulandığı bir beyaz liste;
 • hesap güvenliği 2FA ile garanti edilir;
 • donanım güvenliği için özel modüllerin kullanımı;
 • çoklu imza teknolojisi;
 • şifreler kriptografik yöntem kullanılarak şifrelenir;
 • siparişlerin tam ve sistematik olarak doğrulanması;
 • trafik koruması için SSL kullanımı;
 • destek servisi tarafından yapılan testler ve kontroller.

PrimeXBT yalnızca en iyi veri güvenliği parametrelerini kullanır, bu da bitcoin prime yorum yaparken dikkate alınması önemlidir.

Ücretler fees

Primexbt’de kazananan birpozisyonu kopyalamak için kripto para nesnelerinin özelliklerini incelemek ve ücretler komisyonunu analiz etmek gibi bir süreç zorunludur. Bu amaçla, primexbt ekşi’nin çalışmayı önerdiği özel bir para çekme ücretleri tablosu geliştirilmiştir:

Объект Комиссия создателя Комиссия трейдера
BTC/USDT 0,01% 0,02%
ETH/ USDT 0,01% 0,02%
LTC/ USDT 0,01% 0,02%
BNB/ USDT 0,01% 0,02%
XRP/ USDT 0,01% 0,02%
ATOM/ USDT 0,01% 0,02%
MATIC/ USDT 0,01% 0,02%

Primexbt ekşi’de komisyon oranları değişkenlik gösterebilmekte ve %0,01 ile %0,05 arasında değişmektedir.

Marj ticareti

Primexbt nedir düşünülürken marj ticareti unutulmamalıdır. Avantajları arasında şunlar vardır:

 • gerçek gelir potansiyelinde bir artış;
 • azaltılmış sermaye gereksinimleri;
 • primexbt ekşi’de alım satım işlemi için çok çeşitli araçlar mevcuttur;
 • düşüş trendleri durumunda kazanç mümkündür;
 • kopya ticareti kullanma imkanı.

Daha önce primexbt şikayet ile tanıştıysanız, primexbt yorum ile kendinizi tanımak yerine platformun özelliklerini denemeye değer.

Kaldıraç

Primexbt ekşi tarafından sunulan kaldıraç oldukça rekabetçidir. Buradaki oranlar, temel kripto para birimi çiftlerine karşı 1: 1000 kadar düşük olabilir. Bununla birlikte, kaldıraç oldukça değişkendir. Bu, uygulanan oranın gerçek boyutuna göre belirlenir. Değerli metallerde 1:500 oranı sunulurken, kripto para ile çalışırken bu oran 1:100 olabilmektedir. Tolerans oranı %1 seviyesindedir.

Para Yatırma ve Para Çekme

İşlemleri ve Covesting PrimeXBT’yi gerçekleştirirken, her müşteri özel bir „Mevduatlar” bölümünü kullanabilir. Burada, farklı kripto para türlerini satın alma işlemi özel bir widget aracılığıyla yapılır. Hem kredi hem de banka kartları aracılığıyla kripto para satın almak mümkündür. Komisyon oranı genellikle% 10’a ulaşır. Bitcoin’i robotlaştırırken, süreç en kolay olanıdır. PrimeXBT fonlarını çekmek daha az kolay değildir. Bunu yapmak için, müşteri fon miktarını girmeli ve kendi cüzdan numarasını belirtmelidir.

PrimeXBT yorumları ve müşteri

Kaynağa kaydolmadan ve primexbt girişi yapmadan önce primexbt yorumunu incelemek çok önemlidir.

Kemal

primexbt şikayet oluştuğunda, primeXBT uygulamasının kendi içindeki verileri takip etmenin imkansız olmasından kaynaklanıyordu. Sistem tarafından başka bir güncelleme yapılır yapılmaz hata çözüldü. primexbt şikayet var oluştuğunda, teknik destek uzmanları burada size kesinlikle yardımcı olacağından, sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmamalısınız.

Emre

Primexbt kullanımı hakkında bir soru olduğunda, benim için bu platformun mükemmel olduğunu ve birçok artıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Hem geleneksel hem de kripto para biriminde vadeli işlem ticareti prosedürünü gerçekleştiriyorum. Uygulamanın arayüzü çok açık olduğu için her şey çok kolay.

İyi Noktalar ve Kötü Noktalar

Primexbt uygulamasını kullanırken olumlu ve olumsuz yönlerini unutmamalısınız. Avantajları şunlardır:

 • ana süreçlerin gerçekleştirilmesi 7 saniyeden fazla sürmez;
 • farklı türde kripto para ticareti yapma imkanı;
 • ABD’de mevcut;
 • ilk deposit minimum dur;
 • kişisel verilerin sağlanması gerekli değildir;
 • işlem saatlerinin süresi 24 saattir;
 • hoş geldin bonusu;
 • kolay kayıt prosedürü;
 • eğimli ticaret modülünü kopyala.

Olumsuz taraflar da kurgulanabilir, bunlar arasında aşağıdakiler vardır:

 • demo hesabı kullanılmamaktadır;
 • destek hizmetinden yalnızca çevrimiçi olarak yardım istemek mümkündür;
 • otomatik ticaret uygulanmaz.

Müşteriler arasında, küçük kusurlar olmasına rağmen primexbt turbo platformu talep görüyor.

Son Sözler

Gerçekten ilgiyi hak eden brokerler arasında PrimeXBT var. Burada, ticaret alanında başarıya ulaşmanızı sağlayan bir bitcoin ticaretplatformu sunar için yalnızca en gelişmiş çözümler ve yenilikçi araçlar uygulanmaktadır. Tüm kullanıcıların farklı kripto para birimi çiftleriyle çalışırken yüksek güvenlik göstergeleri almaları garanti edilir.

F.A.Q.

PrimeXBT ABD ve Kanada’da kullanılabilir mi?

ABD ve Kanada’daki müşteriler, borsa lisanssız kategoriye ait olduğu için PrimeXBT’yi kullanamaz.

PrimeXBT ne tür kripto paralarla çalışır?

PrimeXBT’nin desteklediği kripto para türleri arasında bitcoin, lightcoin, ethereum ve diğerleri bulunmaktadır.

PrimeXBT neden kripto para borsaları arasında seçilmelidir?

Kripto para borsası PrimeXBT lehine seçim, kullanıcılarına veriler için yüksek düzeyde güvenlik sunması nedeniyle yapılmalıdır.


Kokou Adzo

Kokou Adzo is a seasoned professional with a strong background in growth strategies and editorial responsibilities. Kokou has been instrumental in driving companies' expansion and fortifying their market presence. His academic credentials underscore his expertise; having studied Communication at the Università degli Studi di Siena (Italy), he later honed his skills in growth hacking at the Growth Tribe Academy (Amsterdam).

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.